claudiaschoemacher.nl

Szeged veszprém meccs 2019

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Főoldal szeged veszprém meccs 2019 A férfi kézilabda NB I döntőjének első mérkőzésén a címvédő Mol-Pick Szeged a a Telekom Veszprém otthonába látogatott. Egy szoros első félidőt követően a második játékrészben David Davis csapata állva hagyta a Tisza-partiakat, Mikler óriási bravúrjainak, és a nagyszerű támadójátéknak köszönhetően 11 góllal, 35-24-re nyert, így óriási lépést tett a A Veszprém kiütötte a Szegedet a bajnoki döntő első meccsén Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Handball MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Handball élő eredmények Férfi kézilabda NB I: Telekom Veszprém–Mol-Pick Szeged A második félidőt a Szeged kezdte és gyors 1-1 gól esett mindkét oldalon. Kettős emberelőnybe került a Veszprém, amiből sikerült két góllal ellépni. Gajic a negyedik büntetőjét elhibázta, Alilovic jól szállt be a mérkőzésbe. A 40. percben ismét döntetlen állt az eredményjelzőn (19-19). MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém Élő eredmények, videó szeged veszprém meccs 2019 A Szeged azonban egyszer sem tudott egyenlíteni, hiába Bánhidi Bence nagyszerű teljesítménye a szegedi falban, valamint Radivojevic magabiztos hetesei, a Veszprém végig egy-két gólos előnnyel játszhatott a hajrában. Canellas lövését a végén hatalmas bravúrral védte Cupara, ami a Veszprém 29-28-as győzelmét jelentette. Index - Sport - Kevés izgalommal verte a Szeged a Veszprémet A Szeged elleni meccs előtt vesztette el kulcsemberét a Veszprém 2019.12.02. 14:29. Szerző: MB. Elszakadt Kent Robin Tönnesen, a Telekom Veszprém norvég kézilabdázójának Achilles-ina, ezért legalább fél évig nem játszhat, így nem lehet majd ott a pályán a Szeged ellen hazai pályán, december 7-én, szombaton sorra Images of SZEGED Veszprém meccs 2019 2019. 12. 08. 09:18 Krimibe Tisztában vagyok azzal, hogy sokat kell javulni védekezésben és támadásban is. Jó meccs volt a mai. A második félidőben a Veszprém három góllal is el tudott menni, és a kulcs a második játékrészben történő sok kiállításunk volt. VeszprémSzeged 29-28 (15-15) Telekom Veszprém: Hungarian League: Veszprém - Szeged (2019. 12. 07. 19:30 Telekom Veszprém - Sport36-Komló Veszprémi KKFT - MOL-Pick Szeged. Veszprém Aréna. Veszpérmi KKFT bérlet 2020/21 Több mint 5 jegy . DEC. 13 V. 18:00. Veszprémi KKFT - … Veszprém Aréna Sport- és Rendezvénycsarnok | Jegymester Szeged, 2019. május 26. A veszprémi Kentin Mahé (b2), valamint Bánhidi Bence (b), Gaber Matej (b3) és Jorge Maqueda (j), a Szeged játékosai a férfi kézilabda NB I döntőjében játszott MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém visszavágó mérkőzésen Szegeden 2019. május 26-án. Jön a szezon első Veszprém–Szeged rangadója – Szeged Ma A 2018-2019-es szezonban ismét Szeged-Veszprém finálét rendeznek a magyar férfi kézilabda-bajnokságban. Két meccs dönt az aranyérem sorsáról: aki összesítésben jobb, az a bajnok. Az elmúlt 17 kiírásban mindig ez a két csapat döntőzött, tizenötször a bakonyiak, kétszer a …