claudiaschoemacher.nl

Fradi haladas meccs

Images of Fradi Haladas meccs

Leült a meccs, nyom a Fradi, de rossz 16-os előtti passzokkal. Bosnjak megabedobása sem az igazi, Németh Milán távolija meg kapuscsemege. 53. PERC Paintsil távoli lövése távolról sem jó. 52. PERC Pedroso rossz beadása Wilsé. 51. PERC Gorriarán nem folytatja, Hajnal Tamás folytatja a helyén. Szűrő le, karmester be. 50. PERC

Fradi.hu

Viszont beszéljünk a fociról is, ne csak a körülményeiről: egész jó kis meccs kerekedhet ki a nyitó találkozóból, hiszen a Fradi feljövőben van, a Haladás pedig szép és eredményes focit játszik mostanában. De az MTK-Sopron is érdekes lehet, mert a két csapat játékosai összesen hét gólt rúgtak a legutóbbi fordulóban.

Fradi.hu

Hegedűs eléugrott, a Fradi játékosa át akarta emelni a kapus felett a labdát, de Hegedűs valahogy szögletre ütötte azt. 66. perc: Mörtel lövését spárgázta ki Hegedűs. A 79. percig volt 0-0 az állás, ekkor Szabó megszerezte a meccs egyetlen gólját, amely a győzelmet jelentette a Haladásnak.

Előbb 10-est kapott a Fradi elleni meccsen, majd jött a

Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2

Haladás | VAOL

2017.XI.25. Haladás – Ferencváros: 2-1 | Tempó, Fradi!

fradi haladas meccs Livescore az Eredmenyek.com Haladás aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …).

Haladás-Fradi meccs Sopronban! (2016.10.15.) - YouTube

Ugyan 3-1-re nyert a Ferencváros az OTP Bank Liga 12. fordulójában, nem volt olyan sima a meccs a hazaiak számára.

Haladás FC

Élő közvetítés hírek | csakfoci.hu

fradi haladas meccs Már rendelkezem a Groupama Arénába érvényes új típusú szurkolói kártyával. Regisztráció a vásárlói felületre. Amennyiben még nem rendelkezik szurkolói kártyával, kérjük válassza az Új regisztráció opciót!